Zapisy do scholi Exodus Młodych

Bardzo cieszymy się, że chcesz śpiewać lub grać w tym roku podczas Exodusu Młodych. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami, a następnie wypełnienie formularza zapisów:

 

  1. W scholi może śpiewać każdy, kto posiada minimalne zdolności muzyczne i chce swoim śpiewem wielbić Pana Boga. W związku z tym nie nastawiamy się na koncertowanie, ale na posługę muzyczną (czyli również ciężką pracę:):), aby oddać chwałę Bogu i innym uczestnikom pomóc w modlitwie poprzez śpiew.
  2. Schola Exodus Młodych przyjeżdża do Zwierzyńca w niedzielę 2 lipca na godz. 15.00. Do wtorku trwać będą warsztaty, podczas których będziemy ćwiczyć pieśni na spotkanie. Warsztaty prowadzą: ks. Piotr Spyra i Magdalena Stopa-Lichograj.
  3. Bardzo prosimy o rejestrację głównym formularzem zapisów na stronie exodusmlodych.pl oraz o dodatkową rejestrację poniższym formularzem, aby dowiedzieć się jakimi głosami i instrumentami dysponujemy w tym roku i jak przygotować partytury. Czas rejestracji do scholi – do najbliższej niedzieli 25 czerwca.
  4. Schola płaci połowę kosztów normalnego uczestnictwa, czyli 40 zł. Można te pieniądze wpłacić na konto podane na stronie lub przywieźć ze sobą do Zwierzyńca.
  5. Schola – jak to bywało we wcześniejszych latach – otrzymuje do dyspozycji kilka domków mieszkalnych. Nie wszyscy się tam zmieścimy, dlatego kto może, niech zabierze ze sobą namiot.
  6. Przez czas warsztatów i Exodusu Młodych schola, podobnie jak inne służby sama organizuje sobie jedzenie.
  7. Jeśli jesteś niepełnoletni – potrzebna jest zgoda rodziców na przyjazd na Exodus Młodych i warsztaty.
  8. W razie pytań – pisz lub dzwoń – ks. Piotr Spyra, tel. 509 185 262, pspyra@gmail.com