Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

Powracamy do ZWIERZYŃCA! Wracamy także do formy biwakowej 🙂 Będzie możliwość rozbicia swojego namiotu lub też noclegu w namiotach ogólnodostępnych, szczegóły znajdziesz przy rejestracji!

Spotkanie jest dla każdego, kto czuje się młody duchem! Minimalny wiek, to ok. 13 lat. . Wprawdzie nasi uczestnicy to zazwyczaj uczniowie starszych klas szkół podstawowych, liceum i studenci, Exodus Młodych skierowany jest naprawdę do wszystkich i zawsze cieszymy się i budujemy obecnością nieco starszych osób! Przypominamy, że osoby niepełnoletnie na spotkanie mają obowiązek przywieźć wydrukowaną i podpisaną zgodę rodziców ze strony www.exodusmlodych.pl/zgodarodzicow

Nasze spotkanie u początków było adresowane głównie do naszej młodzieży, ale z biegiem lat stało się ogólnopolskie, a nawet międzynarodowe. Jeśli jesteś z daleka, tym bardziej zapraszamy, abyś poznał malownicze Roztocze i słynną wschodnią gościnność. Chętnie również podpowiemy, jak dostać się do Zwierzyńca i co warto przy okazji zwiedzić:)

Spotkanie rozpoczyna się we wtorek 20 sierpnia 2024 r. o godz. 14.00. Recepcja będzie czynna od godziny 10.00. Spotkane kończymy 23 sierpnia ok. godz. 10-11

Wracamy do noclegów na Exodusie! Noclegi są możliwe tylko we własnych namiotach, udostępniamy pole namiotowe oraz możliwość spania w namiocie wojskowym - wieloosobowym. Należy zaznaczyć odpowiednią opcję przy rejestracji.

Nie ma problemu. Zapraszamy, kiedy będziesz chciał. Nie trzeba się rejestrować przez stronę www. Wystarczy zgłosić się do recepcji, gdzie po krótkiej rejestracji i wpłacie 50 zł otrzymasz identyfikator, który umożliwi wejście na cały jeden dzień spotkania. Wejście na poszczególne punkty za ofiarą dobrowolną.

Będziemy mieli do dyspozycji wielki namiot ze stolikami, gdzie będzie można spokojnie zjeść posiłki i duży wybór smacznego jedzenia. Jeśli jednak wolisz samemu przygotować sobie jedzenie (np. zupki, konserwy itp.), zapewniamy wrzątek. W tym roku przewidzieliśmy również foodtracki z ciekawym jedzeniem:)

Teoretycznie można sobie zrobić 4-dniowy dzień dziecka, ale ze względu na miłość braterską nie polecamy takiej opcji:) Gwarantujemy specjalne mobilne prysznice i ubikacje Toy-Toy.

Na pewno dobry humor i pozytywne nastawienie! A ponadto zalecamy Pismo Święte, długopis, notatnik, sportowe buty, KONIECZNIE coś od komarów, a w zależności od pogody: krem przeciwsłoneczny/okulary lub płaszcze przeciwdeszczowe. Jeśli grasz – możesz zabrać ze sobą swój instrument:)

Tak! W ośrodku będzie przygotowane specjalne pomieszczenie z wieloma gniazdkami do ładowania. 3 razy dziennie będzie można można zostawić swój telefon do ładowania. Pomieszczenie będzie pilnowane i strzeżone, a każdy, kto zostawi telefon – otrzyma indywidualny identyfikator, by nie pomylić telefonów.

Tak! Zapraszamy! Prosimy tylko o zaopiekowanie się nimi na czas punktów programu i rozsądną decyzję, czy nie będą nudzić się na naszym spotkaniu:) Nie ma potrzeby rejestracji przez internet. Opłata za uczestnictwo : 0-6 lat = wejście darmowe, 6-12 lat = 40 zł.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Pisz na adres email: [email protected] lub zadzwoń do któregoś z księży organizatorów!