Media

ZAPROSZENIE DLA MEDIÓW

W dniach 20-23 sierpnia 2024 roku na terenie Campingu “Echo” w Zwierzyńcu się 14. edycja Spotkania Młodzieży  w Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej Exodus Młodych.

Będzie nam niezwykle miło, jeśli Państwa Redakcja zainteresuje się tym wydarzeniem, które co roku gromadzi w sercu Roztocza ponad tysiąc młodych serc. Z wielką przyjemnością gościć będziemy przedstawicieli Redakcji na naszym spotkaniu. Obecność dziennikarzy będzie możliwa po okazaniu legitymacji prasowej w recepcji.

Exodus Młodych jest projektem o charakterze ewangelizacyjno-kulturalnym pod patronatem J.E. Ks. Bpa Mariana Rojka, organizowanym przez Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej oraz Fundację “Exodus Młodych”.

Jest to spotkanie dla każdego, który czuje się młody, pragnie bliżej poznać Pana Boga i odnaleźć swoje miejsce w Kościele. Te trzydniowe rekolekcje to również dobra okazja, by poznać wielu ciekawych ludzi i nawiązać trwałe przyjaźnie.

Celem naszego spotkania jest promocja pozytywnych wartości chrześcijańskich oraz doświadczenie radosnej wspólnoty Kościoła. Uczestnicy przez 3 dni biorą udział w nabożeństwach, koncertach, warsztatach, różnych formach rozrywki, oraz  spotkaniach z gośćmi, którzy dzielą się świadectwem wiary.

XIV Exodus Młodych będziemy przeżywać pod hasłem „Wstań i Żyj!”.W odpowiedzi na nie pomogą nam zaproszeni goście, koncerty, nabożeństwa, spotkania w grupach oraz warsztaty. Do zobaczenia na Exodusie Młodych w Zwierzyńcu w dniach 20-23 sierpnia 2024 r. 😇

RZECZNIK PRASOWY

WIKTORIA SZYMANEK

tel. 511 193 105

[email protected]

 

MATERIAŁY DLA MEDIÓW

SOCIAL MEDIA

Jesteśmy też na wszystkich najważniejszych mediach społecznościowych. Koniecznie tam zajrzyjcie, bo ciągle mamy dla Was nowe rzeczy: