Media

ZAPROSZENIE DLA MEDIÓW

W dniach 22-25 sierpnia 2023 roku na terenie Campingu “Echo” w Zwierzyńcu się 12. edycja Spotkania Młodzieży  w Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej Exodus Młodych.

Będzie nam niezwykle miło, jeśli Państwa Redakcja zainteresuje się tym wydarzeniem, które co roku gromadzi w sercu Roztocza ponad tysiąc młodych serc. Z wielką przyjemnością gościć będziemy przedstawicieli Redakcji na naszym spotkaniu. Obecność dziennikarzy będzie możliwa po okazaniu legitymacji prasowej w recepcji.

Exodus Młodych jest projektem o charakterze ewangelizacyjno-kulturalnym pod patronatem J.E. Ks. Bpa Mariana Rojka, organizowanym przez Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej oraz Fundację “Exodus Młodych”.

Jest to spotkanie dla każdego, który czuje się młody, pragnie bliżej poznać Pana Boga i odnaleźć swoje miejsce w Kościele. Te trzydniowe rekolekcje to również dobra okazja, by poznać wielu ciekawych ludzi i nawiązać trwałe przyjaźnie.

Celem naszego spotkania jest promocja pozytywnych wartości chrześcijańskich oraz doświadczenie radosnej wspólnoty Kościoła. Uczestnicy przez 3 dni biorą udział w nabożeństwach, koncertach, warsztatach, różnych formach rozrywki, oraz  spotkaniach z gośćmi, którzy dzielą się świadectwem wiary.

XIII Exodus Młodych będziemy przeżywać pod hasłem „On Tu Jest”. Chcemy zwrócić uwagę na znaki obecności Chrystusa w liturgii, w drugim człowieku a także w pięknie stworzonego świata. Pragniemy podczas tegorocznego spotkania zachęcić naszych uczestników do refleksji nad bliskością Boga a jednocześnie doprowadzić do odpowiedzi na pytanie „czy w moim życiu dostrzegam Jego obecność i działanie?”
W odpowiedzi na nie pomogą nam zaproszeni goście, koncerty, nabożeństwa, spotkania w grupach oraz warsztaty. My tam będziemy, ponieważ „On Tu Jest”, mamy nadzieję że i Ciebie nie zabraknie. Do zobaczenia na Exodusie Młodych w Zwierzyńcu w dniach 22-25 sierpnia 2023 r. 😇

RZECZNIK PRASOWY

WIKTORIA SZYMANEK

tel. 511 193 105

[email protected]

 

MATERIAŁY DLA MEDIÓW

SOCIAL MEDIA

Jesteśmy też na wszystkich najważniejszych mediach społecznościowych. Koniecznie tam zajrzyjcie, bo ciągle mamy dla Was nowe rzeczy: