Zapisy do Scholi 2021!

Zapisy do Scholi 2021!

Posted on By 750

INFORMACJE DLA SCHOLI

1. Zachęcamy, by do scholi zapisywały się osoby, które uczestniczyły przynajmniej raz w Exodusie Młodych. Jeśli nie byłeś na Exodusie, a mimo wszystko chcesz śpiewać w scholi – też jest taka możliwość. W takim przypadku zapisz się formularzem rejestracyjnym (https://exodusmlodych.pl/rejestracja/), a dodatkowo prosimy o kontakt z ks. Piotrem Spyrą (tel. 509 185 262, emailem lub na messengerze). Ks. Piotr jest niedostępny w dniach 31 lipca – 8 sierpnia (rekolekcje ignacjańskie w milczeniu). Odpisze na wszystkie wiadomości, gdy wróci.

2. Schola będzie miała swoje warsztaty w dniach 8-10 sierpnia 2021 w Zamościu w kościele Opatrzności Bożej (wewnątrz kościoła są salki duszpasterskie i bardzo dobre zaplecze do takich spotkań). Warsztaty są obowiązkowe. Organizatorzy nie zapewniają noclegu. Jeśli potrzebujesz dojazdu – prosimy o kontakt, być może ktoś z twoich okolic będzie się wybierał. Jeśli ktoś nie może uczestniczyć w całości lub w części – prosimy również o poinformowanie o tym ks. Piotra.

Ramowy program warsztatów (wtorek – czwartek)
10.00 – rozpoczęcie, próby
14.00 – obiad
15.00 – próby
18.00 – Msza św.
19.00 – Kolacja
19.30 – Modlitwy, uwielbienie
20.30 – zakończenie

3. Warsztaty są dla wszystkich chętnych. Pod koniec warsztatów odbędą się małe przesłuchania, które pozwolą na śpiewanie również podczas Exodusu.

4. Schola płaci w tym roku 100 zł. W tej cenie zawiera się koszt uczestnictwa w warsztatach i koszt Exodusu. W ramach tej kwoty schola ma zapewnione wyżywienie na Exodusie (3 posiłki dziennie) oraz wyżywienie podczas warsztatów (obiad i kolacja przez trzy dni). Opłaty będą przyjmowane podczas warsztatów dla scholi.