Rejestracja 2020

REJESTRACJA DLA UCZESTNIKÓW SPOTKANIA

1. Formularz przeznaczony jest tylko dla tych, którzy jadą jako uczestnicy spotkania.

Służby zapisują się poprzez odrębny formularz. Poniższy formularz przeznaczony jest dla tych, którzy jadą jako: uczestnicy świeccy, księża, klerycy i siostry zakonne.

2. Dojazd

Exodus w tym roku odbywa się w formie dojazdowej. Dojazd we własnym zakresie.

Można się również zgłosić do księży, którzy organizują autokary z poszczególnych rejonów diecezji zamojsko-lubaczowskiej:

Biłgoraj – ks. Mateusz Januszewski – tel. 602 354 050‬

Hrubieszów – ks. Grzegorz Szlonzak – tel. 533 257 200‬

Lubaczów – ks. Radosław Łukasiewicz – tel. 882 874 650

Tomaszów Lubelski – ks. Tomasz Szady – tel. 603 357 099‬

Zamość – ks. Adam Malinowski – tel. 781 303 672‬

Nie organizujemy noclegów. Pełnoletni na własną odpowiedzialność mogą rozbić namiot na terenie boiska należącego do parafii.

3. Wyżywienie

Uczestnikom spotkania zapewniamy bezpłatny wrzątek oraz firmę cateringową, gdzie będzie można zaopatrzyć się w ciepłe i zimne posiłki. Posiłki będzie można zamówić sobie w dniu przyjazdu (10 zł za jeden obiad). Zamówiliśmy również foodtracki z ciekawym jedzeniem, więc będzie można dobrze się najeść.

4. Niepełnoletni

Niepełnoletni muszą przywieźć ze sobą na spotkanie zgodę rodziców oraz ankietę COVID-19.

Formularz zgody i ankiety.

5. ​Godziny spotkania

Spotkanie rozpoczyna się we wtorek 18 sierpnia 2020 r. o godz. 14.00.

Recepcja będzie czynna od godziny 10.00. Zakończenie pierwszego dnia przewidziane jest na godzinę 21.00.

19 sierpnia zaczynamy o 9.45, recepcja czynna od 9.00, koniec o 21.00.

20 sierpnia zaczynamy o 9.45, recepcja czynna od 9.00, koniec o 22.00.

6. Adres

Sanktuarium św. Stanisława Biskupa i Męczennika

Górecko Kościelne 11,

23-460 Górecko Kościelne

6. Zabierz ze sobą

Na pewno dobry humor i pozytywne nastawienie! A ponadto zalecamy Pismo Święte, długopis, notatnik, sportowe buty, coś od komarów, a w zależności od pogody: krem przeciwsłoneczny/okulary lub płaszcze przeciwdeszczowe. Jeśli grasz – możesz zabrać ze sobą swój instrument 🙂 Nie zachęcamy, aby zabierać ze sobą rzeczy wartościowe, gdyż mogą się zgubić lub zamoczyć.

7. Ważne informacje !!!

  1. Ze względów epidemicznych forma spotkania może ulec zmianie lub spotkanie może zostać nawet odwołane, jeśli takie będą rozporządzenia władz państwowych.
  2. Organizatorzy zobowiązują się do przestrzegania wszelkich przepisów państwowych i higienicznych w trosce o zdrowie uczestników.
  3. Każdy uczestnik spotkania musi wypełnić ankietę Covid-19. Aby usprawnić rejestrację, zachęcamy aby wydrukować ją w domu i przywieźć na spotkanie. LINK DO ANKIETY
  4. Na terenie Górecka Kościelnego jest bardzo słaby zasięg telefonów komórkowych. Uprzedźcie o tym rodziców, aby się nie martwili, jeśli nie uda się dodzwonić za pierwszym razem. Jest kilka dobrych miejsc, gdzie jest dobry zasięg – wskażemy je po przyjeździe:) Będzie również miejsce do naładowania telefonów.
  5. Sugerujemy zabrać ze sobą coś od komarów. Górecko leży pośrodku lasów, a komary w tym roku na Roztoczu umówiły się, że mają wzmożony dyżur od godz. 18.00 🙂
  6. Przypominamy, że wszystkie najważniejsze informacje dotyczące naszego spotkania znajdują się na naszej stronie www.exodusmlodych.pl.