Służby

Czy chciałbyś pomóc nam w organizacji spotkania? Jeśli tak – skontaktuj się z odpowiedzialnym za służby:)

Służba porządkowa

ks. Dominik Osuchowski – dominik_zamosc@tlen.pl

Liturgia

ks. Sebastian Koper, ks. Marcin Jakubiak – skoper@vp.pl

Warsztaty

ks. Adam Malinowski – a.malinowski.1989@gmail.com

Diakonia teatralna

ks. Mateusz Januszewski – matij16@wp.pl

Diakonia taneczna

ks. Jerzy Frankiewicz – jerzy.frankiewicz@gmail.com

Diakonia muzyczna

ks. Piotr Spyra – piotr.spyra@zamojskolubaczowska.pl

ZAPISZ SIĘ DO SCHOLI

Diakonia medyczna

Karol Góra

Sklepik

Ks. Tomasz Szady – szadi_11@tlen.pl

Media

Joanna Suszko – joanna.suszko@radiozamosc.pl

Sekretariat

Natalia Marzec – natalia.marzec.1@gmail.com

Koordynator służb

Klaudia Szopa – sspklaudia@gmail.com