Home
Aplikacja – Pobierz!
Warsztaty
Newsy
O spotkaniu
Program spotkania
Goście 2023
Najczęściej zadawane pytania
Informacje
Gościli u nas
Regulamin pola namiotowego
Regulamin spotkania
Historia
SocialMedia
Instagram
Twitter
TikTok
Facebook
Kontakt
Toggle navigation
Exodus Młodych
Home
O spotkaniu
Informacje
Program spotkania
Aplikacja
Goście 2023
Najczęściej zadawane pytania
Gościli u nas
Regulamin spotkania
Regulamin pola namiotowego
News
Pomóż nam
Świadectwa
Świadectwa 2015: Powiedz TAK!
Świadectwa 2014: Odwagi! JA JESTEM
Świadectwa 2013: Nowe Życie
Historia
2018 – Duch wskaże Ci drogę
2016 – Światowe Dni Młodzieży
2015 – Powiedz TAK!
2014 – Odwagi! JA JESTEM!
2013 – Nowe Życie
2012 – Wybieram Miłość
2011 – Mocni Nadzieją
2010 – Radość Wiary
Aplikacja
Dla Mediów
Kontakt
Program spotkania
Home
Program spotkania
Program spotkania 2023
Zobacz, jakie atrakcje przygotowaliśmy w w tym roku
Dzień I
22.08.2023
Wtorek
Dzień II
23.08.2023
Środa
Dzień III
24.08.2023
Czwartek
Dzień IV
25.08.2023
Piątek
Czas
Program
Prowadzacy
Miejsce
14.00
Akcja Integracja
ks. Dariusz Babiak
Scena
15.00
Koronka do Bożego Miłosierdzia
ks.Marcin Kornaga
Scena
15.40
Przygotowanie do Eucharystii
Scena
16.00
Eucharystia
Ks. Bp Marian Rojek
Scena
17.30
Kolacja
Strefa Jedzenia
19.00
Spotkanie w Grupkach
Animatorzy Grup
Małe grupki
20.30
Koncert i Świadectwo
EdzioRap
Scena
Czas
Program
Prowadzacy
Miejsce
8.00
Modlitwy Poranne
Scena
8.15
Spotkanie w Grupkach
Animatorzy Grup
Małe grupki
9.00
Śniadanie
Strefa Jedzenia
10.00
Kilka słów
Paweł Kowalski SJ
Scena
10.30
Moment miłosierdzia - Spowiedź
Scena
11.30
Czas dla brata i siostry
Wszędzie!
12.00
Przygotowanie do Eucharystii
Scena
12.30
Eucharystia
Paweł Kowalski SJ
Małe grupki
13.30
Obiad
Strefa Jedzenia
15.00
Koronka do Bożego Miłosierdzia
ks.Marcin Kornaga
Scena
17.00
Spotkanie w grupkach
Animatorzy Grup
Małe grupki
18.00
Kolacja
Strefa Jedzenia
19.30
Koncert | Świadectwo
Arkadio
Scena
20.30
ExoWieczór! | Koncert
2 Tm 2,3
Scena
Czas
Program
Prowadzacy
Miejsce
8.00
Modlitwa poranna
Scena
8.15
Spotkanie w grupkach
Animatorzy Grup
Małe grupki
9.00
Śniadanie
Strefa Jedzenia
10.00
Świadectwo
Grzegorz Miecznikowski
Scena
11.00
Warsztaty
Strefa Warsztatów
13.00
Obiad
Strefa Jedzenia
14.30
Świadectwo
Prawo Marcina
Scena
16.00
Przygotowanie do Eucharystii
Scena
16.30
Eucharystia
Ks. Piotr Spyra
Scena
18.00
Kolacja
Strefa Jedzenia
19.30
Spotkanie w grupkach
Animatorzy Grup
Małe grupki
20.15
ExoWieczór!
Schola Exodusu
Grzegorz Miecznikowski
Scena
Czas
Program
Prowadzacy
Miejsce
8.00
Wyjście na Eucharystię
Przy wejściu
9.00
Eucharystia
Kościół Parafialny